YAZI DÜKKANI AKADEMİ DERGİSİ Sayı : 1 Haziran 2021

4

Bu yazıyı da okuyabilirsiniz

Atalık Yerli Buğday Ekmeği Mehmet Sönmez

Belgesel

5 Yorumlar

 1. Nezihe Şirvan

  Web sayfamızın ilk aylık dergisinin sayfalarını beğeni ve mutluluk ile çevirdim. Kurucumuza yazarlarımıza, sayfa yapımcısı arkadaşımıza emekleri için teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık.

  1
 2. Dergi, hem görsel hem içerik olarak harika olmuş. Recai Bey, emeğinize çabanıza, gücünüze sağlık.

  1
 3. ŞEVKET YILMAZTÜRK

  Emeği geçenlere teşekkürler. Çok güzel dergi olmuş.

  1
 4. Dergiyi hazırlayanlara emekleri için çok teşekkürler. Harika bir dergi olmuş. İnternet ortamında aylık yayın yapan dergilerden hiçbir farkı yok , fazlası var. Ayrıca Recai Oktan hocama bu dergi ile eğitime destek konusunda çabalarından dolayı ayrıca teşekkürler. Şansımıza Eskişehirli olarak ilk sayıda yer almak varmış. Yazar, çizer, şair ve röportajcı arkadaşlarımı kutlarım

  1
 5. Birçoğumuzun ilk kez karşılaştığı teknoloji ürünü dijital dergimizin ilk denemesinin Eskişehirli Yazarlar Özel Günü yazıları olarak bize denk gelmesi şansımız oldu. Özellikle ulaşım ve iletişimin hızı baş döndürüyor. Yaşadığımız çağa uyum sağlayarak yaşamak İçin “teknoloji özürlüyüm” diyerek kenara çekilmek yerine deneyerek-sınayarak kullanmayı öğrenmeye çalışmamız gerekir. Alt sıranın solundaki büyüteç içindeki artı işareti yazıları büyüterek okumaya yarıyor. Aylık bültenimiz çıktığında da hiç güçlük çekmeden okuyabilmiştim. Bunu da okuyorum. Bir yandan kollara ayrılıp genişleyerek büyürken, bir yandan da alanımızdaki yeni gelişmelere uyum sağlamaya çalışıyoruz. Ne güzel, ne mutlu bize. Recai beyin emeklerine sağlık.

  5

Bir cevap yazın